Den kuřete vindaloo 2014

Den-kuřete-vindaloo-2013Každý jistě zná ve spojitosti s Červeným trpaslíkem Den polévky gazpacho, který se slaví v listopadu. Málokdo ale ví, že již třetím rokem budeme slavit nový trpaslikovský svátek a to Den kuřete vindaloo. Oslava je celkem jednoduchá. Cílem je oslavit oblíbené jídlo Davida Listera a jak jinak než konzumací. Když už kuře vindaloo, tak jedině s indickými plackami a k tomu pořádný ležák. Protože každý ví, že je ležák jediná věc, která rozpustí vindaloo.

Den kuřete vindaloo připadá na 15.května, v tento den se koná oslava v Praze. O den později můžeme slavit v Pardubicích, na středu 21.května se koná oslava v Plzni a v sobotu 31.května v Brně. Oslavy jsou organizovány v rámci celosvětové hry geocaching, ale neměl by být velký problém, kdyby dorazil i někdo mimo komunitu hráčů. Na všech akcích je potřeba uhradit účastnický poplatek dopředu, protože v indických restauracích je vyžadována záloha a přesný počet účastníků, proto s přihlášením neváhejte. V případě dotazů klidně využijte sekci kontakty.

PS: Na všech oslavách budou přítomni organizátoři Dne polévky gazpacho, takže budete moci zjistit z první ruky, co vše se chystá na listopad  😉

Napsat komentář