Den polévky gazpacho 2017 a týmová soutěž Cesta na Fušál

Kdo z fandů britského humoru by neznal tato slova Arnorda „Jidáše“ Rimmera ze seriálu Červený trpaslík, které pronesl o 25.listopadu, kdy usedl u kapitánova stolu. Tento den nejen fanouškové tohoto kultovního seriálu slaví jako Den polévky gazpacho. Od roku 2010 se slaví tento den i v Praze. Proto přijměte pozvánku na tuto netradiční akci a pojďte s námi oslavit Den polévky gazpacho. V Praze budeme slavit již po osmé, letos poprvé také v podobě týmové soutěže!

Cesta na Fušál
Letos poprvé bude oslava rozdělena na dvě části. Dopoledne zahájíme týmovou soutěží Cesta na Fušál na téma Červeného trpaslíka, které se budou moci zúčastnit čtyřčlenné týmy. V odpoledních hodinách kolem 16.hodiny soutěž ukončíme. Od 17 hodin se začneme scházet k druhé části programu. Oficiální večerní program bude zahájen v 18 hodin, ve zhruba 18:30 se dostane na polévku gazpacho. Po polévce (nebo klidně i před ní) může následovat další chod z jídelníčku. Během celého večera bude probíhat doprovodný program včetně několika soutěží.

Týmová soutěž Cesta na Fušál je určena pro čtyřčlenné týmy. Čekají vás disciplíny na téma Červeného trpaslíka. Pokud ale tento seriál neznáte, není to překážkou. I tak se můžete účastnit, jen asi nebudete úplně chápat drobné narážky na seriál. Soutěžit se bude uvnitř (cca 10 disciplín) a venku.

Harmonogram je následující:
9:30-10:00 Registrace týmů
10:00-10:30 Úvodní instruktáž k soutěži
10:30-15:30 Soutěže uvnitř i venku včetně hodinové pauzy na oběd
15:30-16:00 Ukončení soutěže a počítání výsledků
16:00-16:30 vyhlášení výsledků a ukončení soutěže Cesta na Fušál

Přihlášku do soutěže zasílá kapitán týmu na mail weri85@gmail.com, kde uvede do předmětu „Cesta na Fušál“, do mailu pak jméno týmu, jména členů a jídlo, které si budete chtít dát během pauzy na oběd. Startovné za celý tým je 350,-Kč, které bude použito na pokrytí nákladů na soutěž a cen.

Večerní program
I když tento rok budeme týmově soutěžit, nepřijdete o svůj „klasický večer“ s programem a soutěžemi jednotlivců. Kolem 17.hodiny se začneme scházet a obsazovat místa v kavárně. Bude následovat volný program v podobě diskuze na všemožná témata. V 18 hodin bude zahájen program večera včetně několika soutěží. Kolem 18:30 přijde na řadu servírování polévky gazpacho. Během celé doby si můžete dát cokoliv z jídelníčku. Do soutěží není třeba se hlásit předem, pouze si přineste tužku a mobil/tablet s internetem.

Jídlo
Během celého dne si budete moci dát polévku gazpacho, což je španělská zeleninová polévka, která se podává za studena.
Určitě budete moci ochutnat i jiná jídla z jídelníčku hotelu Ilf. Na výběr budete mít z těchto následujících:
-Tortilla s kuřecím masem 110,-
-Smažený sýr, vařené brambory, tatarská omáčka 125,-
-Vepřový smažený řízek, americké brambory 145,-
-Vepřový steak na česneku, hranolky 140,-
-Hovězí guláš, houskový knedlík 120,-
-Vepřová pečeně, knedlík, zelí 110,-

Pokud si budete chtít dát jídlo během pauzy na oběd v rámci soutěže, je nutné jídlo objednat dopředu. Nebude možné jídlo objednat až na místě.

Kolik to všechno bude stát?
Porce polévky vás bude stát 55 korun, další útratu v restauraci si každý platí sám. Bude se platit i vstupné na event na pokrytí nákladů a cen do soutěží. Cena je 30 kaček na osobu.
Startovné v soutěži Cesta na Fušál je 350 korun za celý tým. V případě zájmu o oběd se jídlo objednává a platí předem.
Platba je nutná předem na účet 1238322098/5500 (pozor, stejný účet, ale jiné číslo banky), VS dle vytvořené tabulky, do předmětu vaše jméno.

Jak se přihlásit?
Přihlašujte se na mail weri85@gmail.com

Rekapitulace
Kdy: sobota 25.11. od 9:30 do 16:30 pro účastníky soutěže Cesta na Fušál, od 17:00 do cca 22.hodiny pro ostatní
Kde: hotel Ilf, Praha 4, u metra Budějovická, hlavním vchodem a pak pokračujte vlevo
Kapacita: Soutěž 20 týmů po 4 členech, večerní program 100 míst
Proč: oslava Dne polévky gazpacho formou ochutnávky polévky a soutěží, pokecu
Cena: Porce polévky vyjde na 55 korun, vstupné na event 30 korun, 350 korun za účast týmu v soutěži, platba je nutná předem na účet 1238322098/5500(pozor, stejný účet, ale jiné číslo banky), VS dle vytvořené tabulky, do předmětu váš nick.
Termín platby: Platba do 7 dní od přihlášení, nejpozději do 21.11.