Soutěžní článek: Juniorovo srovnávací okénko

Před eventem jsem se zapřísáhl, že se zúčastním všech vyhlášených soutěží, a když se účastnit všech vyhlášených soutěží werim, tak všech. Toto je 11. soutěž tohoto ročníku, které se budu účastnit a jsem na to dostatečně hrdý.

Rozhodl jsem se článek pojmout spíše jako porovnání eventů, které proběhli letos a loni, protože i loni jsem tam byl a moc jsem si to užil. Z tohoto důvodu jsem si otevřel i starý log a začal porovnávat.

 

Porovnání mě

Nejprve porovnání mě sama. Loni jsem měl odloveno s eventem 673 keší a byl to můj 27. event. Styl oblékání jako vandrák, neměl jsem vlastní CWG, kačerů jsem příliš znalý nebyl a mnoho přátel v této komunitě pro mě nebylo. Letos pro mě event byl 1858. keší v řadě a stal se mým 97. Eventem. Oblékání jsem změnil zásadně na Klimatex, CWG už mám 2 verze a kačerů znám nickem, nebo i jménem spousty. Dokonce jsem seděl u stolu s rezervací.

Soutěže před eventem

Pokud se nepletu, byly vyhlášeny jen dvě. A to soutěž s rybama a soutěž v přijití s tematickým oblečením/ výzdobou sebe sama. Přišli jsme se ségrou oba s Háčkem na čele a vyráběla je ségra. Dostali jsme za to odznáček Trpasliconu. Letos bylo před eventem vyhlášena celá řada soutěží. Ryba, článek o přípravě polévky, článek o jiném trpasličím eventu. Nakonec ještě soutěž v tipnutí počtu snědených polévek. Umístil jsem se v obouch článkách, a to na prvňodruhém místě a na třetím místě, kde jsem dostal krásný košík, který vyrobila Irilee.

Soutěže na eventu

Loni bylo na eventu vyhlášeno několik soutěží. Byla to soutěž v salutování a soutěž v praskání bublinkové folie. V soutěži v salutování jsem skončil po wabíčkovi druhý a dozvěděl jsem se od jedné kačerky, že celá naše rodina je velmi roztomilá. Tedy já, brácha a ségra. V mačkání bublinkové folie jsem skončil první. Opravdu masakr. Letos bylo na eventu vyhlášeno více soutěží. Obě loňské a k tomu ještě soutěž ve lhaní, aneb hra s ovocem, která spočívala v rozeznání ovoce z obrázků a posléze v ochutnávce tropického ovoce. V salutování nevím, jak jsem skončil, ale ten chlapec s vlasy do půli zad a není to holka, byl opravdu dokonale přesný. V mačkání bublinkové folie jsem se svými 3mi vteřinami byl asi nepřekonatelný a pěkně jsem to od jedné kačerky schytal, že mohla vyhrát (ale mačkala ještě minutu po mě). V rozeznávání ovoce podle obrázků nic moc, ale dostal jsem se dál (díky Libore) a tam jsem všechny převálcoval…weri z toho byl tak zaskočený, že prý příště bude obměna soutěže…už se těším. Dále na eventu byla vyhlášena soutěž v recitaci básně na téma Gazpacho a kdo to udělal, mohl si do polévky přidat uzené. Hra je hra, tak jsem do toho také šel. Nakonec jsem se ještě zúčastnil tomboly, kde jsem nic nevyhrál, stejně jako v rybě.

Soutěže po eventu

Nevím o tom, že by loni po eventu byla vyhlášena nějaká soutěž. 8o( Letos byly vyhlášeny po eventu 3 soutěže. Jedna mohla začít už na eventu, a to poslat do světa závodníka. Poslal jsem trackovatelné struhadlo. Snad nahoní spoustu kilometrů. Další soutěž je tato, je 11. A píši článek o tom, jaký byl tento event. Poslední 12. Soutěž je soutěž v poslání soutěžní fotky. Jistě že nějakou pošlu 8o)))

Srovnání mé účasti na přípravách eventu

Loni jsem nijak nepomáhal s přípravou eventu. Letos jsem byl werim osloven při pomoci s přípravou eventu. 1. mi poslal návrh na geocoin polévky gaspacho, který by měl jít na výrobu, abych mu na něj napsal svůj názor. Měl jsem jen takový nápad udělat z loga misku a ujalo se to a šup…překvapivě jsem se stal spoluautorem coinu, ale stejně si myslím, že největší zásluhy na něm nese weri a Hoblík. Coin se opravdu povedl, vždyť mám nejeden doma 8o))) Pak jsem byl požádán o pomoc s ještě jednou věcí, která neproběhla, ale doufám, že příští rok proběhne 8o))) Na event jsem dorazil ještě o něco dříve a pomohl jsem opravdu malinko s přípravami na místě.

Srovnání weriho snahy o přípravu super eventu z mého pohledu

Loni se weri moc snažil. Našel si sponzory na Trpasliconu, vymyslel super program, zařídil dnes už klasické prostory na eventy (nejen s polévkou) a strategizoval s různými věcmi. Rád na tento event vzpomínám pro tu atmosféru. Letos se weri také hodně snažil. Udělal z eventu multievent (třeba na přezrok bude i suvenýr 8o))), zařídil Geocoiny (rád bych poznamenal tu detailní titěrnou práci v tom, jak je event zabalený v pixličce, krabičce s popiskem a bublinkové fólii s Hčkem, tomu říkám paráda), více sponzorů, nejen Trpaslicon ale i Geocacher.cz a další. Vymyslel ještě více programu a zábavy, byla tu super obálková forma. Z mého pohledu si letos weri nasadil tak vysokou laťku na příští rok, že jsem hooodně zvědavý, jak ji přeskočí. A kdyby potřeboval, jsem připraven mu ji pomoci přeskočit a udělat mu kozu 8o)

Srovnání polévek z obou ročníků

Loni jsem tuto polévku jedl poprvé a byl z ní tak unešen, že si ji další den udělal v práci. A bylo jí tolik, že jsme se tam z ní najedli všichni a myslím, že se nám moc povedla. Do letošního eventu jsem si polévku stihl udělat ještě jednou v létě. Byla ještě povedenější a lepší než loni, takže jsem se na ni letos velmi těšil. Byl jsem jeden z posledních, kdo si ji bral a musím říci, že loni jsem z ní byl více nadšený. Hold domácí je domácí, ale to uzené tomu spravilo chuť 8o)))

Publikace eventové keše

Loni byla během eventu publikována eventová cache. Tu se náhle zvedli všichni v místnosti a odešli ji hledat a já také. Po nalezení se všichni vrátili a pokračovalo se v programu…pro mě do té doby neviděné. Letos nebyla publikována eventová cache, prý že se to nestihlo. Ale, cache byla umístěna bez listingu a GC kódu a kdo chtěl, mohl si ji odlovit. I mě se s nápovědou od weriho podařilo cache nalézt spolu s řadou dalších kačerů, byl proveden betatest. Jen mi chyběl ten hint.

 

Co říci závěrem. Event jsem si moc užil, jak loni tak i letos a myslím si, že si weri s eventem dal o dost větší práci než loni…doslova přípravami žil a jak jsem jej viděl nedávno, stále tím ještě žije…a asi bude až do dalšího 25. Listopadu. Byl jsem opravdu rád, že jsem tohoto mohl být účasten a ještě jednou, tímto způsobem, smekám před werim kšiltovku červeného trpaslíka. Díky, opravdu super.

Junior86

 

Napsat komentář