Těš se na gazpacho i na své dovolené

Léto je tady, dětem začaly prázdniny a je tu i čas cestování. Do oslav polévky gazpacho zbývá ještě řada měsíců a tak jsme pro vás připravili cestovatelskou soutěž. Ukažte, že se na oslavu studené polévky těšíte a pořiďte při svém cestování fotku, kterou to dokážete. Nebudeme vás nutit k focení s polévkou gazpacho, i když by to bylo nejlepší, bude stačit fotka s cedulkou s nápisem „gazpacho“ či „Den polévky gazpacho“ pořízená na vaší dovolené.

Pravidla soutěže:

  1. Soutěžní fotka musí být z vaší dovolené a musíte na ní být s cedulkou s nápisem „Den polévky gazpacho“ či „gazpacho“. Text musí být dostatečně čitelný, nejlépe ve formátu A4.
  2. Fotku s krátkým popisem (minimálně místo focení) pošlete na mail gazpacho.soutez@gmail.com, následně bude zveřejněna na webu a naší stránce na facebooku.
  3. Fotky posílejte od 1.července do 31. října.
  4. Od 1.prosince do 16.prosince proběhne hlasování o nejlepší fotku prostřednictvím hlasování na facebooku, kde za každý „lajk“ (to se mi líbí) získá fotka jeden bod. Vyhrává fotka s nejvíce body.
  5. Cílem soutěže je rovněž propagace naší stránky na facebooku. Odpůrci facebooku si najdou určitě jinou soutěž, ve kterou budou moci hlasovat  😉
  6. Organizátor (weri.cz) si vyhrazuje právo upravovat a doplňovat pravidla v průběhu soutěže.

Ceny pro soutěžící:

  1. Tričko
  2. Geocache Velká PET
  3. Placka

Ceny pro hlasujícív soutěži budou zveřejněny do konce listopadu.

Soutěžní fotky:

 

Napsat komentář