Den polévky gazpacho 2012-Praha

Přípravy na tento ročník začaly prakticky hned po skončení předešlého ročníku a to především v hledání nových prostor. Sešlo se mnoho různých tipů, ale nakonec padla volba na osvědčenou Ořechovku, kde se již konaly jiné eventy. Další záležitostí, která se začala řešit celkem brzo, bylo eventové tričko. Po inspiraci na jiné akci se kontaktoval Mikisi z GeoFashion.eu a za chvilku bylo na světě tričko v motivem polévky.

Před publikací eventu bylo zjištěno v Ořechovce, že maximální kapacita sálu je 200 míst, což bylo číslo nepředstavitelné. Ovšem po publikaci se začala kapacita pomalu plnit, takže den před akcí bylo 190 přihlášených účastníků a jako již tradičně plánovalo dorazit několik nepřihlášených, takže se kapacita sálu využila maximálně a občas to bylo uvnitř k nehnutí.

U registrace hned z kraje sálu se tvořila občas dlouhá fronta. Každý účastník dostal poukaz na polévku, hlasovací lístek a seznam soutěžících v salutování, kousek relaxační folie, CWG, někteří pak za odměnu v soutěži „Jsem ryba“ placku s motivem polévky gazpacho a pak se zde rozdávala i trička (měli jsme více tematických dárků). Bylo toho hodně a ani samotní účastníci moc nepomohli, když si nepamatovali své „registrační čísla“ a museli se jmenovitě dohledávat v seznamu. Kdo si přetrpěl frontu, mohl se usadit, dát si zatím něco k snědku včetně kuřete vindaloo a počkat na oficiální zahájení eventu. Díky delší registraci se začátek posunul o zhruba 15 minut. Po úvodním slovu začala soutěž v salutování, které se zúčastnilo více než desítka soutěžících. Během sbírání hlasovacích lístků a vyhodnocování soutěže se podávala polévka gazpacho. Když už byla většina účastníků najedena a v plánu bylo vyhlášení výsledků soutěže v salutování, pípla poněkud nešťastně eventová keška. Vytištěné listingy byly prakticky hned rozebrány, sál byl vylidněn a velká část běžela na kešku s vidinou, že urvou první místo.

Když se všichni vrátili, vyhlásily se výsledky soutěže v salutování a zároveň se vylosovaly ceny formou tomboly z odevzdaných hlasovacích lístků. Event se blížil ke konci, pro všechny byl určitě náročný a tak přišla na řadu relaxační zábava-soutěž v praskání relaxační folie. Účastníků bylo asi jen deset, ale i tak to stálo za to. Po vyhlášení vítěze a předání ceny se oficiálně vyhlásil konec eventu a někteří se začali ubírat ke svým domovům. Event k ročníku 2012 byl za námi, ale už na místě se začal plánovat další ročník, který by měl být pojat jako multievent, tedy současná oslava více městech v jeden den.

Statistika eventu:CWG k prostějovskémupražskému eventu v roce 2012

 

 

Napsat komentář