Informace pro účastníky

Oslavy po celé republice

Od roku 2010 je oslava Dne polévky gazpacho tradiční akce mezi hráči geocachingu, v roce 2013 se slavilo formou multieventu, ted oslavy nejen po celé republice (zúčastnilo se 12 měst v ČR, 2 města za hranicemi). Tento rok je v plánu v rozšiřování oslav pokračovat, jednotlivá města budeme postupně přidávat na mapu eventů.

Program oslav

Hlavní program je ochutnávka polévky gazpacho. Další program je dobrovolný a záleží na konkrétním organizátorovi oslavy v daném městě. Inspiraci můžete vidět v loňském ročníku, kde se například konala soutěž v salutování na způsob Arnolda Rimmera, poznávalo se ovoce, soutěžilo v několika kvízech či se soutěžilo v praskání relaxační bublinkové folie.

Multievent a suvenýr

Pokud se Dne polévky gazpacho v roce 2014 zúčastní velký počet měst, mohli bychom zkusit u Groundspeaku vyjednat pro tyto akce status „multievent“ a získat suvenýr. Zatím je stav takový, že GS poskytuje suvenýry pouze megaeventům, ale uvidíme, do listopadu se situace může změnit.

Eventový coin

Minulý rok vznikl ke Dni polévky gazpacho eventový geocoin, který bude možné získat i tento rok.

Spolupráce

Pokud máte zájem podpořit vznik oslav Dne polévky gazpacho jakoukoliv podobou od pořádání ve svém městě či nápadem, jakou zábavu na akci zařadit, neváhejte využít sekci Kontakt. Cílem je navázat spolupráci při vymýšlení programu na jednotlivé oslavy a zároveň si vypomoci, pokud někdo s podobnou akcí nemá tolik zkušeností.

Napsat komentář