Soutěž trackovacích předmětů

 Jedná se o klasickou soutěž trackovacích předmětů, které mají za úkol za určený časový úsek nacestovat co nejvíce kilometrů. Více podrobností v pravidlech.

Pravidla soutěže:

 1. Soutěž probíhá od 25.11.2013 do 25.11.2014, vyhodnocení proběhne do 15.12.2014 a ceny budou následně zaslány poštou, aby do Vánoc dorazily.
 2. Trackovací předmět (dále jen závodník) musí začínat na eventu Den polévky gazpacho 2013 (viz. bookmark) a musí svoji cestu končit na eventu Den polévky gazpacho pořádaném v roce 2014. Závodník, který se nestihne vrátit na event, je vyloučen ze soutěže. V případě, že žádný závodník nesplní podmínku návratu na event, podmínka se ruší a vyhrává závodník s nejvíce body (viz níže).
 3. Závodník musí být geocoin nebo travel bug trackovatelný na www.geocaching.com. Nesmí to být předmět jako je např. motorové vozidlo nebo tričko, které putuje trvale se svým majitelem.
 4. Závodník nesmí mít na startu najeté žádné kilometry.
 5. Soutěž není omezena na určité území, závodník může cestovat i mimo území České republiky. Rovněž start a cíl se mohou lišit. Závodník může např. startovat na eventu v Brně a v roce 2014 se vrátit na event v Praze.
 6. Za každý kilometr závodník získává 1 bod.
 7. Bonusové body lze získat za návštěvu keší a eventů věnovaných tématice Červeného trpaslíka (viz bookmark, který bude postupně doplňován).
  1 návštěva tématické keše = 500 bodů
  1 návštěva tématického eventu = 1000 bodů
  Body se započítávají pouze u první návštěvy keše/eventu
 8. Jméno závodníka ponese název obsahující „DEN-POLEVKY-GAZPACHO-2013“ pro jeho snadnější identifikaci.
 9. Majitel závodníka může s předmětem manipulovat pouze na začátku soutěže (donést ho na event, kde ho musí předat někomu jinému) a na konci soutěže (vyzvednutí z keše a donesení na event). Další manipulace je zakázána.
 10. Závodníka je nutné přihlásit nejpozději do 30.11.2013 přes formulář níže. Ale i tak platí start závodníka 25.11.2013 na eventu.
 11. Organizátor (weri.cz) si vyhrazuje právo upravovat a doplňovat pravidla v průběhu soutěže, případně vyloučit závodníky za porušení pravidel.
 12. Doplnění pravidel: Nepočítají se kilometry za návštěvu keší, které jsou fyzicky umístěny výrazně jinde (řádově desítky km a více) než jsou úvodní souřadnice. Např. keš Vodní vír, kde rozdíl fyzického umístění a úvodních souřadnice je cca 20 000 km.
 13. Doplnění pravidel:  Vzhledem k publikaci powertrailu na téma Červeného trpaslíka se mění pravidlo ohledně počtu získaných bodů za keš. V případě trailů je bodový zisk snížen na 20 bodů za keš.

Kategorie soutěže:

 1. Závodník s nejvíce body (body za kilometry a bonusové body)
 2. Závodník s nejvíce bonusovými body

Ceny pro soutěžící:

Pro první místa jsou připraveny geocoiny, přesný typ bude upřesněn v průběhu soutěže.
Přihlášení závodníka
Nick na GC.com (vyžadováno)
E-mail (vyžadováno)
Trackovací číslo
nebo odkaz na profil
(vyžadováno)
Poznámky:

2 komentáře u „Soutěž trackovacích předmětů“

 1. Ahoj Weri,
  píšu po čase ještě ohledně naší soutěže závodních TB gazpacho 2013. Koukal jsem se na statistiky, a dvěma TB se hned na začátku podařilo projít tou pitomou keškou Vodní vír
  http://coord.info/GC4Q81D
  která totálně rozhodí statistiky TB. Pro FI logy to bylo ownerem ošetřeno, ale na TB to asi nezabírá. Přimlouval bych se za kontaktování vlastníků TB s žádostí o vyřazení této kešky z logů a tím narovnání stavu. Jde přece o soutěž fyzického cestování, a nikoliv využití technických chyb/nedostatků GC webu u keších publikovaných s výjimkou (Sopdet RW).

  Měj se fajn a díky za to co pro nás děláš!
  Tom/Stumba

  1. Ahoj,
   o návštěvě této kešky kdesi na Novém Zélandu nebo kde že to má úvodky dobře vím, bavil jsem se před časem s oběma majiteli závodníků. Nemají problém s tím, aby se oněch 40 000 km nepočítalo. Keší oba závodníky protáhl iniciátivní kamarád, který jim chtěl pomoci.

   Sám jsem plánoval využít poslední položku pravidel o změně během soutěže. Až najdu čas, tak upravím pravidla s tím, že se tyto keše nepočítají. Ale musím obeznámit všechny účastníky, takže mi to chvilku zabere, takže prosím o chvilku strpení.

   weri

Napsat komentář