Co je to Den polévky gazpacho

Červený trpaslík

Den polévky gazpacho vznikl díky seriálu Červený trpaslík, kde jeden z hlavních hrdinů netradičním způsobem ochutnal polévku gazpacho. Fanoušky tohoto seriálu to nadchlo takovým způsobem, že začali slavit 25.listopad jako Den polévky gazpacho a to konzumací této polévky.

V roce 2010 se tento den dostal i mezi hráče geocachingu, konal se první event na toto téma a od té doby je to tradiční listopadová akce. V roce 2013 se pořádal Den polévky gazpacho jako multievent, tedy oslava na více místech. Nakonec se do oslav zapojilo 14 měst v 3 zemích.

Pokud máte zájem se oslav účastnit, buď jako návštěvník nebo spolupořadatel akce, jste na správném místě. Tento web vznikl pro usnadnění organizace a najdete zde všechny potřebné informace nejen k letošnímu ročníku.

Upozornění: Tento web vznikl pro účel organizace akcí v rámci celosvětové hry geocaching. Pokud nepatříte k hráčům této hry a přesto chcete navštívit oslavu Dne polévky gazpacho nebo chcete pořádat vlastní akci, kterou budete chtít prezentovat na tomto webu, neváhejte napsat (sekce Informace pro veřejnostKontakty)

2 komentáře u „Co je to Den polévky gazpacho“

Napsat komentář